1. HABERLER

  2. HZ MUHAMMET (SAV)’İN DOĞUMUNUN 1442. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ

HZ MUHAMMET (SAV)’İN DOĞUMUNUN 1442. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ

EREĞLİ AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI TEŞKİLATI OLARAK PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ MUHAMMET (SAV)’İN DOĞUMUNUN 1442. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZMüslümanlar olarak...

A+A-

EREĞLİ AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI TEŞKİLATI OLARAK PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ MUHAMMET (SAV)’İN DOĞUMUNUN 1442. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYORUZ

Müslümanlar olarak peygamberler silsilesinin sonuncusu, ilahi vahyin taşıyıcısı, doğruluk ve ahlak timsali, rahmet elçisi sevgili peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'in doğumunu kutladığımız anlamlı bir haftadayız.

Bütün insanlık için örnek bir şahsiyet olan Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'i daha iyi tanıdıkça ve anladıkça, inanıyoruz ki mesajının mahiyeti daha doğru ve daha güçlü bir şekilde dünyamızda karşılık bulacaktır.

Yeryüzüne barış ve kardeşlik onunla geldi. İnsanlık ilk O'nunla izzet buldu. İnsanlık güvenilir ve emin insan olmayı O'nun şahsında gördü ve yaşadı. Dürüstlüğü insanlığa öğreten O'dur. Onunla mazlumlar onur sahibi oldular.

Bugün sevgili Peygamberimizin Sünneti Seniyesine ve özünde barış ve kardeşlik olan, tecellisi ilahi adalet ve iki cihan saadetimizin teminatı olan, kutlu mesajına her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız vardır.

Sevgili peygamberimizin cihan şümul tebliğini iyi algılamalıyız. İslam'ın barış, sevgi ve adalet mesajını yüceltmeli, peygamberimizden bize bırakılan bu kutlu davayı taviz vermeden yücelmesine çalışmalıyız. Birlik beraberliğimizi muhafaza etmeliyiz. Kardeşliğimizi güçlendiren ve bizi daima diri tutan maddi ve manevi değerlerimize sahip çıkmalıyız.

Bu düşüncelerle; Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV)'in doğumunu Ereğli Ak Parti Gençlik Kolları Teşkilatı olarak kutluyoruz, O'nun barış ve sevgi çağrısında buluşmayı diliyoruz.

� e ��p� lor:#222222;mso-fareast-language: TR'>

 

Efendimizin S.A.V in idrak ettiğimiz Kutlu Doğumlarının İslam alemine bereket , huzur getirmesini , İnsana verilen değerin ve tüm ulvi değerlerin anlaşılmasına ve yaşanmasına vesile olmasını Yüce Allah C.C.tan niyaz ediyorum.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.